• screen 1

  baymak servisbaymakbaymak servisi

  Sizi dinliyoruz. Bir telefonunuz yeterli..

  Sadece bir telefon uzagınızdayız. 7 gün ve 24 saat boyunca servis hizmeti alabilmek için bizlere 0212 555 33 44 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

 • screen 2

  picturebaymak servispicture

  Baymak Kombi Servisi

  Baymak, markalı kombi cihazlarınıza servis olarak arıza tamir ve bakım hizmeti vermekte olan firmamız İstanbul avrupa yakası tüm ilçelerinde profesyonel ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerinin memnuniyetini de kazanarak kapsamlı olarak 7 gün 24 saat çalışmaktadır.

 • screen 3

  picturebaymak kombipicture

  Baymak Kombi Bakımı

  Yıllarıdır evlerinizde kullanmakta olduğunuz doğalgazlı cihazlar(kombi doğalgaz soba v.b) cihazlar her yıl muntazam olarak ehliyetli teknik servis ekipleri tarafından kontrol edilip temizliği yapılmalı, kış sezonuna rahat ve sorunsuz girebilmeniz için gerekli işlemleri yaptırması gerekmektedir.

Baymak Kombi Servisi

baymak

Baymak markalı cihazlarınıza kombi servisi olarak arıza tamir ve bakım hizmeti vermekte olan firmamız İstanbul avrupa yakası tüm ilçelerinde profesyonel ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerinin memnuniyetini de..

Yazının Devamı

Kombi ve Doğalgaz Hakkında

baymak kombi

Kombi ve doğalgaz hakkında merak ettikleriniz.
Kombi ve doğalgaz hakkında merak ettiginiz tüm soruların yanıtlarını ve video anlatımlarını yazının devamında bulabilirsiniz.

Yazının Devamı

Baymak Servis

Baymak, markalı kombi cihazlarınıza özel teknik servis olarak arıza tamir ve bakım hizmeti vermekte olan firmamız İstanbul avrupa yakası tüm ilçelerinde profesyonel ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerinin memnuniyetini de kazanarak kapsamlı olarak 7 gün 24 saat çalışmaktadır.

Evlerinizde ısıtma ve sıcak su amaçlı olarak kullanmakta olduğunuz Baymak kombilerinizin tamir ve bakımını özel servis olarak teknik donanımlı ekiplerimizle, yerinde itinayla yapmaktayız. Yapılan her işlem firmamız tarafından garanti kapsamına alınır. Bizim için yerinde tamiri mümkün olmayan cihaz yoktur. Ancak ve ancak cihazdaki arızalar giderilirken, sizi rahatsız edebilecek ve zamanınızı alacak durumlarda cihaz atölyeye alınabilir. Ayrıca cihazlarınızda tamir edilmek ve parçalarını değiştirmek amaçlı atölye ye alınmasını gerektiren aksamların hazır vaziyette olanları, ya da yenileri, mobil servis araçlarımızda mevcuttur. Bu sayede sizlere en hızlı hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Telefon Numaralarımız

baymak servis